Batohy Adidas

Adidas Fashion Sweater Adidas - Pexels / Pixabay
Pexels / Pixabay

Značka Adidas má ve své nabídce kromě oblečení i batohy, které se hodí, jak do města, tak i na túru do přírody. Vybírat můžete z široké škály batohů různých barev, tvarů, velikostí a především vlastností. Vždy si ale můžete být jisti, že s batohy Adidas nešlápnete vedle.

Výhody batohů Adidas

Adidas si zakládá především na kvalitě a skvělém designu. Při koupi batohu této značky tedy získáte kousek, který vám poslouží po funkční stránce a zároveň vám bude ladit k vašemu outfitu za jakékoli situace. K jejich výrobě jsou využívány vysoce odolné materiály, které nenabízí pouze výborné vlastnosti, ale vypadají dobře i na pohled.

  • skvělý design
  • kvalitní a recyklovaný materiál
  • vysoká odolnost
  • udržitelnost
  • výborná ergonomie

Batohů Adidas a jejich ergonomie

Všechny batohy od Adidas disponují těmi nejmodernějšími ergonomickými prvky, které vám zajistí ten nejvyšší komfort. Váš nový batoh tak můžete nosit pohodlně po celý den. Ve výbavě samozřejmě nechybí ergonomicky tvarované popruhy a speciálně upravená konstrukce batohu, které uleví vašim zádům.

Pro koho jsou batohy značky Adidas vhodné?

Batoh od značky Adidas je skvělým parťákem nejen do města, ale i na každodenní trénink. Díky velkému prostoru do něj vměstnáte vše, co potřebujete k jakékoli příležitosti. Společnost se samozřejmě snaží přiblížit i dnešní době, a proto v každém z jejích batohů naleznete kromě jiného i panel pro bezpečné uložení tabletu či notebooku.

Historie značky Adidas

Značka Adidas začala svoji historii psát již v roce 1949, kdy ji založil německý podnikatel Adolf Dassler. Ve svým počátcích nesla jméno Gebrüder Dassler Schuhfabrik a na Adidas se přejmenovala až v roce 1949, poté co se Adolf navždy rozkmotřil se svým bratrem Rudolfem. Během let se společnost vypracovala v jednoho z předních výrobců sportovního a volnočasového oblečení a doplňků s ikonickými třemi pruhy.