Batohy Nike

Nike, muž, dron, cesta
Batohy Nike ohromují svým vynikajícím designem

Nike se již několik desítek let řadí mezi přední výrobce volnočasového a sportovního oblečení, které si oblíbily téměř všechny generace. V jeho nabídce však nalezneme i doplňky včetně batohů, se kterými se neztratíte jak ve městě, tak i na tréninku.

Výhody batohů Nike

Batohy Nike se obecně vyznačují vysokou kvalitou a odolností, díky které budete připraveni na veškeré nástrahy během dne. Všechny batohy jsou vybaveny přihrádkami a praktickým panelem pro bezpečné uložení notebooku či tabletu. Nike potěší i milovníky ekologie, kteří si mohou pořídit batohy vyrobené převážně z recyklovaných materiálů.

  • jedinečný design
  • kvalitní polstrování
  • vyrobeny z recyklovaných materiálů
  • prostorné
  • vhodné pro každou příležitost
  • udržitelnost

Ergonomie batohů Nike

Všechny batohy Nike jsou vybaveny prvotřídním polstrováním, díky kterému je budete moci nosit pohodlně po celý den. V ramenních popruzích i zadním dílu jsou totiž uloženy jednotky Max Air, které nabízí perfektní ergonomii. Větší batohy jsou opatřeny i hrudním pásem, který značně ulehčí vaším zádům.

Pro koho jsou batohy značky Nike vhodné?

V nabídce Nike můžete najít batohy vhodné pro jakoukoli příležitost. Poslouží vám nejen ve škole nebo práci, ale i na tréninku. Jelikož jsou batohy velmi prostorné, můžete si být vždy jistí, že se vám do nich vejde vše, co během dne potřebujete.

Historie značky Nike

Historie značky Nike, pojmenované po řecké bohyni vítězství, se začala psát již v roce 1964 poté, co ji založil bývalý špičkový trenér Bill Bowerman a jeho svěřenec Philip Knight. Od té doby se Nike vypracovala v jednoho z největších výrobců sportovního oblečení a doplňků po celém světě. Jejím cílem je však především motivovat lidi k tomu, aby se nebáli riskovat a šli si za svými sny, což perfektně vystihuje její motto „Just do it“.