Batohy Burton

batoh, muž, hory
Batohy Burton

Legendární značka Burton se zapsala do světa snowboardingu tučným písmem a kulturu s ním spojenou ovlivňuje do teď. Kromě skvělého oblečení však v její nabídce můžeme najít i kvalitní batohy, které vás nezklamou jak ve městě, tak i na horském svahu.

Výhody batohů Burton

Značka Burton se ve světě streetwear stala pojmem, který po dlouhou dobu udával trendy. Právě proto jsou batohy od Burton určeny nejen pro nadšené sportovce, ale i milovníky módy, které potěší jejich skvělý design. V souvislosti s tím jsou vyráběny pouze z těch nejlepších materiálů, které jsou navíc recyklovatelné. A jaké výhody nám batohy této značky přináší? Jedná se především o následující:

  • nádherný design,
  • vhodné do práce i na horskou túru,
  • vyrobeny z kvalitních materiálů,
  • vysoce odolné,
  • stylové,
  • a udržitelné.

Ergonomie batohů Burton

Společnost Burton samozřejmě myslí i na pohodlí svých zákazníků. Toho se snaží docílit použitím špičkových technologií, pomocí kterých dodává svým batohům perfektní ergonomii. Díky ní můžete batoh nosit po celý den, aniž byste se jakkoli přetěžovali. Ve výbavě nechybí speciálně tvarované ramenní popruhy, polstrovaná záda a praktický hrudní popruh.

Pro koho jsou batohy značky Burton vhodné?

Batohy od značky Burton nejsou určené pouze pro nadšené snowboardisty. V nabídce si totiž vybere každý bez rozdílu, a to i ty nejnáročnější zákaznici. Kromě sportovních batohů si můžete pořídit i klasický městský batoh, který využijete na cestě do práce či školy.

Historie značky Burton

Značka Burton vznikla v roce 1977, poté co ji založil Jake Burton, který je považován i za jednoho z otců snowboardingu. Společnost se od samého začátku zaobírala výrobou snowboardů a dalšího vybavení. Postupem času se tak společnost stala jedním z největších výrobců snowboardového oblečení, bot a doplňků, které si oblíbily i lidé, kteří zimním sportům zrovna neholdují.