Batohy Loap

Značka Loap se již několik desítek let snaží přinášet svým zákazníkům kvalitní batohy, se kterými se neztratíte ve městě ani na náročné túře. V její nabídce můžete najít širokou škálu batohů různých tvarů, barev a vlastností.

Výhody batohů Loap

Batohy Loap se řadí mezi špičku mezi turistickými batohy, které vás nezklamou za žádné situace. Díky použitým materiálům disponují vysokou odolností a pevností. S batohem od Loap vás nepřekvapí ani vlhkost a déšť, vnější povrch je totiž voděodolný. Všechny jsou navíc prostorné a velmi lehké, což z nich dělá perfektní společníky jak při náročných túrách, tak i každodenních cestách do práce.

  • voděodolné
  • vyráběny ze 100 % z polyesteru
  • výborná ergonomie
  • do města i do přírody
  • vhodné i do drsnějších podmínek
  • česká značka s tradicí

Ergonomie batohů Loap

U batohů Loap hraje ergonomie zásadní roli. Právě proto si společnost dala záležet na vývoji jedinečných zádových systémů, se kterými budete moci pohodlně nosit i ty nejtěžší batohy o jakékoli velikosti. Ve výbavě samozřejmě nechybí polstrovaná záda a ramenní popruhy či hrudní pás pro odlehčení celkové zátěže.

Pro koho jsou batohy značky Loap vhodné?

Loap se specializuje především na výrobu turistických batohů, které disponují vysokou odolností. V její nabídce nalezneme i městské batohy, které vám budou skvělým parťákem během celého dne v práci či ve škole. Společnost však uspokojí i poptávku ze strany cyklistů, kteří si u ní mohou pořídit praktické batohy na kolo.

Historie značky Loap

Česká značka Loap byla založena v roce 1993 jako společnost zaměřující se na výrobu oblečení a outdoorového vybavení. Cílem společnosti je již od začátku skloubit módu a praktičnost, díky čemuž jsou jeho výrobky pěkné napohled a zároveň vysoce funkční. Právě proto se jí podařilo prorazit nejen u nás, ale i v zahraničí.