Batohy Boll

Man Backpack Hiker Hiking Beanie  - 18SARDI / Pixabay
18SARDI / Pixabay

Česká značka Boll si během let vybudovala jméno kvalitního výrobce batohů, na které se můžete spolehnout kdykoli zrovna potřebujete. Ve své nabídce má širokou škálu batohů, které vás podrží za jakékoli situace.

Výhody batohů Boll

Batohy od značky Boll se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností, kterou oceníte při jejich každodenním nošení. V jejich prospěch svědčí i použité materiály, které jsou vysoce odolné a nezaleknou se ani extrémních podmínek. Nemusíte se tedy bát s nimi vyrazit i do náročnějších terénů.

  • vysoká kvalita
  • česká značka
  • kvalitní materiály
  • vysoká odolnost
  • vhodné kamkoli
  • perfektní ergonomie

Ergonomie batohů Boll

Společnost Boll si velmi zakládá na perfektní ergonomii, díky které budete moci svůj nový batoh nosit bez problému po celý den. V tomto případě šla opravdu do hloubky a při jejich navrhování dbala na celkovou fyziologii tak, aby ani jedna část těla nebyla přetěžována. Výsledkem je kvalitní polstrování, pohodlné ramenní popruhy a vymazlené nosné systémy.

Pro koho jsou batohy značky Boll vhodné?

Batohy Boll si oblíbí doslova každý. V nabídce této značky totiž naleznete širokou škálu batohů včetně těch městských, školních či horolezeckých. Ve zkratce si můžete pořídit parťáka do jakékoli situace, se kterým se neztratíte ve víru velkoměsta ani náročném terénu zdejších hor.

Historie značky Boll

Česká značka Boll byla založena už v roce 1997, jako pokus o to přinést do naší republiky funkční batohy, které si můžete vzít i do náročnějších podmínek. Na úplném začátku se společnost snažila prorazit s běžnými a horolezeckými batohy.

Od té doby se jí podařilo svoji nabídku rozšířit o desítky produktů, mezi kterými nechybí městské či školní batohy. I přesto je však jejím cílem především kvalita, funkčnost a spolehlivost, kterými disponují všechny její produkty.