Školní batohy

Jak vybrat ten správný školní batoh? Nejdůležitější je uvědomit si účel a co do něj potřebujete dát. Pokud vlastníte notebook, přeskočte kategorie studentské a školní a rovnou se zaměřte na batohy specializované. Jestliže nepotřebujete nosit na zádech těžké učebnice a sešity, nekupujte zbytečně veliký.

Dbejte na zdraví dětí

Co je opravdu výhodné je koupě školního batohu s polstrovanými zády. Obzvláště u malých školáků hraje batoh velkou roli v jejich vývoji, jelikož ho mají na zádech často a někteří i dlouho. Pohodlnost a zároveň jistá pevnost polstrovaných zad pomáhá k rovnému držení těla.

Mezi značkami vévodí Bagmaster, který se právě specializuje na vybavení školáků. Dále svou oblíbenost získal Loap ačkoliv se zaměřuje na sport a školní lavice jsou mu velmi vzdálené. Druhou specializovanou, již ne tolik známou, ale přesto rozšířenou značkou je Topgal.

Školní-batohy.cz

Velmi blízce specializovaný internetový obchůdek. Naleznete zde vybavení pro nejmenší, a to batohy, penály, pouzdra na přezůvky a to dokonce i v celých sestavách. Dále pak i studentské batohy a veškeré potřebné obaly, desky a pouzdra.

Bagmaster.cz

Oblíbená a nejrozšířenější značka školních batohů nabízí na svých oficiálních stránkách veškeré své produkty.

Topgal.cz

Další rozšířená značka specializující se na výrobu školních batohů. Na stránkách naleznete batohy školní, studentské, na notebook i penály a vše co k pořádnému batohu patří.