Batohy Roxy

Roxy je značka plná nápadů, která se snaží svým zákazníkům, nebo lépe zákaznicím, neustále nabízet něco nového. Kromě trendy oblečení totiž nabízí i designové doplňky, včetně batohů, se kterými se neztratíte v žádném městě.

Výhody batohů Roxy

Batohy Roxy jsou připravené uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákaznic. Díky praktickým přihrádkám a kapsám nabízí dostatek prostoru pro uložení všeho, co během dne potřebujete. Samozřejmostí je i vnitřní polstrování, se kterým můžete bezpečně uložit svůj notebook či tablet.

  • moderní design
  • praktické
  • prostorné
  • kvalitní polstrování

Ergonomie batohů Roxy

Roxy chtělo dopřát svým zákaznicím maximální pohodlí. Proto si dalo záležet na ergonomii svých batohů, které jsou opatřeny kvalitním polstrováním a speciálně tvarovanými ramenními popruhy. Svůj nový batoh tak můžete bezstarostně nosit celý den, aniž byste namáhaly svá záda.

Pro koho jsou batohy značky Roxy vhodné?

Městské batohy Roxy ocení každý, kdo potřebuje spolehlivého pomocníka při cestě do práce či školy. Batohům od Roxy se totiž daří dokonale skloubit praktičnost a design, který sedne ke každému outfitu. Své využití však najdou i při menších výletech či procházkách.

Historie značky Roxy

Značka Roxy se zaměřuje na mladé ženy, kterým se snaží dopřát pravidelný příjem módního oblečení a doplňků. Ve své nabídce má kromě volnočasového a sportovního oblečení i batohy, čepice, peněženky či boty. Mimo jiné se jedná o jednoho z největších výrobců módního oblečení pro surfování a zimní sporty.

Společnost začala psát svojí historii v roce 1990 pod jménem Quicksilver. Jelikož byla původně založena na Havaji, zabývala se především výrobou plavek a podobných produktů. Již od začátku tedy bylo jejím cílem podporovat ženy v aktivním životě a dopřát jim potřebné sebevědomí.